سايت‌هاي مرتبط


  
کتیبه‌های تدبر
سامانه
????????? ?????

آمار سایت
آنلاین ها
11
امروز
16
دیروز
7
هفته
150
ماه
2666
کل
2666
 
کد مطلب: 118624
-
حضور دانشجويان چهارمحال و بختياري در همايش منطقه‌اي طريق جاويد
-
تاریخ انتشار : 1396/11/23
نمایش : 147
حضور دانشجويان چهارمحال و بختياري در همايش منطقه‌اي طريق جاويد
سيروس رضايي، معاون فرهنگي جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري، در گفت‌وگو با خبرگزاري بين‌المللي قرآن(ايکنا) از چهارمحال و بختياري، با اعلام اين خبر، گفت: ۴۰ نفر از دانشجويان دانشگاه‌ شهرکرد، آزاد اسلامي، پيام نور و علمي کاربردي استان در همايش طريق جاويد شرکت کردند.

وي با بيان اينکه اين همايش ويژه دانشجويان استان‌هاي مرکزي کشور برگزار شد، افزود: دانشجويان استان‌هاي اصفهان، يزد، چهارمحال و بختياري و کهگيلويه و بوير احمد در اين همايش شرکت کردند.

رضايي با اشاره به اينکه همايش منطقه‌اي طريق جاويد ۱۸ بهمن در دانشگاه اصفهان برگزار شد، اظهار کرد: اين همايش به ميزباني جهاددانشگاهي اصفهان و با حمايت مرکز امام و انقلاب اسلامي جهاد دانشگاهي و با موضوع بازخواني آراء و انديشه هاي عرفاني، قرآني و سياسي حضرت امام خميني ره برگزار شد.
وي ادامه داد: دانشجويان شرکت کننده در اين همايش، از نگارستان امام خميني (ره) و نمايندگي مرکز نشر آثار حضرت امام ره در اصفهان بازديد کرده و ضمن بازديد از اين مجموعه فرهنگي هنري، دو تئاتر خياباني با موضوع امام و انقلاب اسلامي را تماشا کردند.

معاون فرهنگي جهاددانشگاهي استان در پايان از همکاري دانشگاه شهرکرد در اعزام دانشجويان به همايش طريق جاويد سپاسگزاري نمود.

 

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
انتشارات جهاد دانشگاهي
مركز افكارسنجي دانشجويان ايران
اوقات شرعی